57. Halowe Mistrzostwa Poski Seniorów już za nami.
Dodane przez Administrator dnia 20 February 2013 20:42

Rafał Omelko powołany został do sztafety 4x400m, Robert Sobera wystartuje w konkursie skoku o tyczce, zaś Szymon Krawczyk pobiegnie na dystansie 1500m.

Początek Halowych Mistrzostw Europy już 1 marca.

na zdjęciu Szymon Krawczyk zwycięzca w biegu na 1500m

Treść rozszerzona

57. HMPS są już za nami. Dwudniowe zmagania lekkoatletów w Spalskiej hali przyniosły naszym zawodnikom kilka medali oraz wiele finałowych lokat. Troje z naszych reprezentantów wywalczyło sobie również możliwość występu w Göteborgu podczas Halowych Mistrzostw Europy.