25. 4. 2017 | ara | mail | ana sayfa
57. Halowe Mistrzostwa Poski Seniorów  już za nami.Dobre prognozy przed nadchodzącymi HMP 2013Agnieszka Mierzejewska czwarta w Crossie IAAFAgnieszka Mierzejewska, zwyciężyła w sobotnim biegu na 15 km w Arturówku!Dominika Napieraj brązową medalistką MMP w biegach przełajowych!
Przetłumacz stronę

Nawigacja
Inne
Ostatnie zdjęcia
Polecamy

Wygrana Agnieszki w maratonie Warszawskim!.

Agnieszka Ciołek, podopieczna trenera Jacka Wośka, wynikiem 2:34:15 została zwyciężczynią 34. Maratonu Warszawskiego i zdobyła jednocześnie tytuł mistrzyni Polski! Wywalczony w niedzielę przez Agnieszkę medal jest ósmym z kolei medalem z mistrzostw Polski, lecz pierwszym, i na pewno nie ostatnim, na dystansie maratońskim ( 42 km 195 m). Dodajmy, że Aga poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy aż o 7 minut! Serdecznie gratulujemy!

Drukuj
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000m

15 września w Pasłęku odbyła się jedna z ostatnich w tym sezonie lekkoatletycznym impreza mistrzowska. W rywalizacji młodzieżowców na dystansie 10 000m nasza zawodniczka, podopieczna trenera Jacka Wośka- Dominika Napieraj wywalczyła srebrny medal. Dominika uzyskała czas 35:46.88, a Paweł Matner 31:26.20 co dało mu w końcowej klasyfikacji 5 miejsce. Bardzo serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi przed którymi teraz czas zasłużonego odpoczynku.

Drukuj
Nowości w galerii

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Radom 2012

Drukuj
Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej 2012
pzla logoW minioną sobotę, na stadionie Krakowskiej AWF odbył się finałowy rzut ligi lekkoatletycznej. Zespół AZS AWF Wrocław w końcowej klasyfikacji uplasował się na 10 miejscu, gromadząc 2679 pkt. Zwyciężył zespół AZS AWF Warszawa przed AZS AWF Kraków oraz Śląskiem Wrocław.

Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych zawodników:
Drukuj
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski- dzień drugi.
puchar

AZS AWF Wrocław sztafetami stoi! Nasi reprezentanci w drugim dniu rywalizacji zgarnęli aż 3 medale w biegach rozstawnch. Już w pierwszej rozegranej w niedzielę konkurencji, biegu sztafetowym 4x100m kobiet, nasze zawodniczki ( Martyna Korzeniecka, Małgorzata Linkiewicz, Katarzyna Romaszko oraz Ewa Zarębska) wywalczyły srebrny medal- czas uzyskany na mecie 47.90, w biegu na 5000m Dominika Napieraj która prowadziła bieg przez wiekszą cześć dystansu zdobyła brązowy medal z czesem 16:46.45. Późniejsze konkurencje przyniosły jeszcze lepsze roztrzygnięcia. Joasia Linkiewicz zdecydowanie zwyciężyła w biegu na 400m ppł (57.72), podobnie jak nasze sztafety 4x400m kobiet i meżczyzn! Nasze zawodniczki biegnące w składzie Karolina Dąbrowska, Joanna Linkiewicz, Małgorzata Linkiewicz oraz Katarzyna Romaszko uzyskały czas 3.48,16 natomiast mężczyźni (Kamil Podsiadło, Filip Przemyski, Łukasz Rutkowski oraz Adrian Skrzypacz) po skutecznym finiszu zwyciężyli z czasem 3.17,43. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!