25. 4. 2017 | ara | mail | ana sayfa
57. Halowe Mistrzostwa Poski Seniorów  już za nami.Dobre prognozy przed nadchodzącymi HMP 2013Agnieszka Mierzejewska czwarta w Crossie IAAFAgnieszka Mierzejewska, zwyciężyła w sobotnim biegu na 15 km w Arturówku!Dominika Napieraj brązową medalistką MMP w biegach przełajowych!
Przetłumacz stronę

Ostatnie zdjęcia

Wygrana Agnieszki w maratonie Warszawskim!.

Agnieszka Ciołek, podopieczna trenera Jacka Wośka, wynikiem 2:34:15 została zwyciężczynią 34. Maratonu Warszawskiego i zdobyła jednocześnie tytuł mistrzyni Polski! Wywalczony w niedzielę przez Agnieszkę medal jest ósmym z kolei medalem z mistrzostw Polski, lecz pierwszym, i na pewno nie ostatnim, na dystansie maratońskim ( 42 km 195 m). Dodajmy, że Aga poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy aż o 7 minut! Serdecznie gratulujemy!

fot.pzla.pl
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000m

15 września w Pasłęku odbyła się jedna z ostatnich w tym sezonie lekkoatletycznym impreza mistrzowska. W rywalizacji młodzieżowców na dystansie 10 000m nasza zawodniczka, podopieczna trenera Jacka Wośka- Dominika Napieraj wywalczyła srebrny medal. Dominika uzyskała czas 35:46.88, a Paweł Matner 31:26.20 co dało mu w końcowej klasyfikacji 5 miejsce. Bardzo serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi przed którymi teraz czas zasłużonego odpoczynku.

fot. PZLA.pl
Nowości w galerii

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Radom 2012

fot. ZK COACH

Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej 2012
pzla logoW minioną sobotę, na stadionie Krakowskiej AWF odbył się finałowy rzut ligi lekkoatletycznej. Zespół AZS AWF Wrocław w końcowej klasyfikacji uplasował się na 10 miejscu, gromadząc 2679 pkt. Zwyciężył zespół AZS AWF Warszawa przed AZS AWF Kraków oraz Śląskiem Wrocław.

Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych zawodników:
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski- dzień drugi.
puchar

AZS AWF Wrocław sztafetami stoi! Nasi reprezentanci w drugim dniu rywalizacji zgarnęli aż 3 medale w biegach rozstawnch. Już w pierwszej rozegranej w niedzielę konkurencji, biegu sztafetowym 4x100m kobiet, nasze zawodniczki ( Martyna Korzeniecka, Małgorzata Linkiewicz, Katarzyna Romaszko oraz Ewa Zarębska) wywalczyły srebrny medal- czas uzyskany na mecie 47.90, w biegu na 5000m Dominika Napieraj która prowadziła bieg przez wiekszą cześć dystansu zdobyła brązowy medal z czesem 16:46.45. Późniejsze konkurencje przyniosły jeszcze lepsze roztrzygnięcia. Joasia Linkiewicz zdecydowanie zwyciężyła w biegu na 400m ppł (57.72), podobnie jak nasze sztafety 4x400m kobiet i meżczyzn! Nasze zawodniczki biegnące w składzie Karolina Dąbrowska, Joanna Linkiewicz, Małgorzata Linkiewicz oraz Katarzyna Romaszko uzyskały czas 3.48,16 natomiast mężczyźni (Kamil Podsiadło, Filip Przemyski, Łukasz Rutkowski oraz Adrian Skrzypacz) po skutecznym finiszu zwyciężyli z czasem 3.17,43. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!

172 komentarzy | Drukuj
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski- dzień pierwszy.
Sobota, czyli pierwszy dzień Młodzieżowych Mistrzostw Polski przyniósł naszym zawodnikom dwa medale. Złoto w skoku o tyczce wywalczył Robert Sobera (5.20), natomiast w biegu na 100m ppł trzecie miejsce wywalczyła Joanna Linkiewicz (14.33). Serdecznie gratulujemy trenerom jak i zawodnikom!
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Radom 2012
Dolno

Miasto Wroc

Polski zwi