16. 2. 2019 | ara | mail | ana sayfa
57. Halowe Mistrzostwa Poski Seniorów  już za nami.Dobre prognozy przed nadchodzącymi HMP 2013Agnieszka Mierzejewska czwarta w Crossie IAAFAgnieszka Mierzejewska, zwyciężyła w sobotnim biegu na 15 km w Arturówku!Dominika Napieraj brązową medalistką MMP w biegach przełajowych!
Przetłumacz stronę


Nawigacja
Inne
Ostatnie zdjęcia
Polecamy
   


Otwarte mistrzostwa Radomia
koszulka azsW minioną sobotę, przy okazji otwarcia nowego obiektu lekkoatletycznego w Radomiu na starcie zorganizowanego mitingu pojawiła się niewielka grupa naszych zawodników. Był to jeden z ostatnich startów w którym to nasi reprezentanci mogli sprawdzić formę oraz poznać bliżej stadion przed nadchodzącymi Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski, które nomen omen również odbędą się w Radomiu. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych zawodników:
Drukuj
Zawodnicy na start!
starty
Przygotowania do drugiej części sezonu w pełni. Duża grupa naszych zawodników wystartuje już w najbliższą sobotę w Otwartych Mistrzostwach Radomia oraz tydzień później w okręgowym mitingu organizowanym w Lesznie. Nasi młodzieżowcy startami szlifują formę przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski, które w tym roku odbędą się w Radomiu już na początku września (01-02.09)
Wyniki wkrótce!
Drukuj
Szymon Krawczyk na Mistrzostwach Europy w Helsinkach.
helsinki Szymon Krawczyk, tegoroczny vice mistrz Polski seniorów na 800m, swoją przygodę z Mistrzostwami Europy zakończył na etapie eliminacji. Nasz zawodnik w swoim biegu zajął piąte miejsce ( 1.48,20s ), ale nie zdało się to na nic, gdyż naszego reprezentanta po zakończeniu wyścigu zdyskwalifikowano za przekroczenie toru.  W eliminacjach najszybszy był Brytyjczyk Gareth Warburton - 1.45,80 s.
Drukuj
Mistrzostwa Polski Seniorów- Bielsko Biała
Biesko biala 2012Za nami już najważniejsza tegoroczna impreza lekkoatletyczna odbywająca się na krajowej arenie. 88. Mistrzostwa Polski Seniorów przyniosły naszym reprezentantom 2 medale. Jako pierwszy na podium, spośród naszych zawodników, stanął Szymon Krawczyk, zdobywając w biegu na 800m srebrny medal. Warto zaznaczyć, że uzyskany przez Szymona czas jest nowym rekordem klubu na 800m oraz zapewnił naszemu zawodnikowi miejsce w Reprezentacji na Mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane w Helsinkach w dniach 27.06-01.07.2012 r.
Również na drugim stopniu podium stanęła żeńska sztafeta 4x100m w składzie: Katarzyna Romaszko, Ewa Zarębska, Milena Pędziwiatr oraz Joanna Linkiewicz. Czas uzyskany przez nasze zawodniczki to 45.84
Serdecznie gratulujemy trenerom i zawodnikom. Pełne wyniki z zawodów znajdują się na stronie forsport
Drukuj
Weekend na stadionach LA
stadion2122 czerwca w Warszawie w Otwartych Mistrzostwach Polski w Biegu Ulicznym na 5 km trzecie miejsce zajęła Agnieszka Ciołek uzyskując czas 16:21 Wcześniej bo 27 maja w rozegranym w Sopocie konkursie tyczkarzy bardzo dobrze zaprezentował się Robert Sobera. Podopieczny trenera Dariusza Łosia, zajął drugie miejsce poprawiając rekord życiowy który wynosi obecnie 5.42. Gratulujemy!
Drukuj
Weekend na stadionach LA
la bieg

Ostatni weekend, na dwa tygodnie przed Mistrzostwami Polski Seniorów zgromadził na stadionach w całym kraju wielu zawodników. W rozegranym 3 czerwca Europejskim Festiwalu lekkoatletycznym Bydgoszcz Cup dobrze zaprezentował się Rafał Omelko. Podopieczny trenera Marka Rożeja zajął 3 miejsce w silnie obsadzonej serii biegu na 400m, uzyskując czas 47.25, oraz przyczynił się do dobrego występu sztafety 4x400m, która to uzyskała czas 3:04.67. Wart zaznaczenia jest czas uzyskany przez Rafała na zmianie- 45.52! W Bydgoszczy wystąpiła jeszcze dwójka reprezentantów naszego klubu: Ewa Zarębska w biegu na 100m uzyskała czas 12.21 (wiatr -1.7), natomiast Robert Sobera konkurs tyczkarzy zakończył z wynikiem 5.22

W czasie sobotnio-niedzielnego mitingu we Wrocławiu (rozegranego przy okazji eliminacji juniorów do OOM) swój udział zaznaczyli także reprezentanci naszego klubu. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych zawodników:


Drukuj
Mistrzostwa Polski Kobiet w biegu na 10km
ciolek_uliczny
27 maja w Bielsku Białej rozegrano pierwsze Mistrzostwa Polski Kobiet w biegu ulicznym na 10km. Nasz klub reprezentowały dwie zawodniczki, podopieczne trenera Jacka Wośka. Agnieszka Ciołek rywalizację zakończyła na pechowym czwartym miejscu z wynikiem 34.58,6 oraz  Dominika Napieraj która uzyskała czas 35.06,8 poprawiając tym samym swój obecny rekord życiowy o ponad minutę.
Drukuj
Reklama
Dolno

Miasto Wroc

Polski zwi

AWF

Ministerstwo Sportu

Na stadiony

Statystyki reklamowe
Pogoda

Facebook
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2010 - 2019 AZS AWF Wrocław. Administrator - Karol Wójcik Moderator - Joanna Trawińska. free counters