16. 2. 2019 | ara | mail | ana sayfa
57. Halowe Mistrzostwa Poski Seniorów  już za nami.Dobre prognozy przed nadchodzącymi HMP 2013Agnieszka Mierzejewska czwarta w Crossie IAAFAgnieszka Mierzejewska, zwyciężyła w sobotnim biegu na 15 km w Arturówku!Dominika Napieraj brązową medalistką MMP w biegach przełajowych!
Przetłumacz stronę


Nawigacja
Inne
Ostatnie zdjęcia
Polecamy
   


Dobre prognozy
bloki 3Ostatni sprawdzian przed najważniejszą imprezą halową za nami. Na tydzień przed Mistrzostwami Polski zawodnicy naszego klubu zasygnalizowali dobrą formę i pokazali, że będą się liczyć w walce o medale.
Drukuj
Startów halowych ciąg dalszy
hala4

Kolejne zawody w hali to niedzielne zawody kontrolne w Spale, którymi większość zawodników zaczęła równocześnie lutowe zgrupowanie pod dachem. Wśród startujących byli również zawodnicy naszego klubu. Najlepiej spisała się Weronika Wedler bijąc rekord życiowy na dystansie 60 m ( drugie miejsce w finale ) oraz wygrywając bieg na 200 metrów bardzo dobrym rezultatem 24.12.

Drukuj
Jablonec 23.01.2010
hala5Sezon halowy rozpoczęty!

Z końcem stycznia, jak co roku, lekkoatleci naszego klubu rozpoczynają sezon startowy pod dachem, w czeskim Jabloncu. Sympatyczne zawody, organizowane przez zaprzyjaźniony klub Liaz Jablonec, od lat są stałym punktem w naszym kalendarzu sportowym.

Drukuj
Hala 2010


hala

Wszystkim Lekkoatletom
życzymy udanych startów halowych w 2010 roku
a Sympatykom Królowej Sportu
miłych wrażeń.
Drukuj
XVII Plebiscyt Życia Akademickiego na najlepszego sportowca 2009 roku!
puchar

Redakcja „Życia Akademickiego” przy współpracy z Samorządem Studenckim oraz Działem Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego w dniu 19.01.2010 ogłosiła wyniki XVII Plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera AWF oraz AZS AWF Wrocław w 2009 roku. W gronie nagradzanych pięciu szkoleniowców 3. miejsce zajął trener Bogumił Mańka, trenerowi Williamowi Rostkowi przypadło miejsce 4. a na kolejnym miejscu znalazł się trener Jacek Wosiek. Wśród najlepszych dziesięciu sportowców na VII pozycji uhonorowano Urszulę Domel.

Więcej na stronie www.awf.wroc.pl

 

Drukuj
Witaj!
New
Jeśli kochasz sport, a w szczególności lekkoatletykę, to trafiłeś pod dobry adres!
Odwiedzasz właśnie stronę internetową klubu sportowego AZS AWF Wrocław, wirtualny przewodnik po świecie Królowej Sportu.
To tutaj znajdziesz informacje o osiągnięciach lekkoatletów klubu AZS AWF Wrocław, poznasz naszych trenerów oraz obejrzysz mnóstwo ciekawostek w postaci zdjęć i filmików.
Być może zachęcimy Cię do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu, która stała się naszą pasją?

W chwili obecnej strona jest w ciągłej rozbudowie, dlatego też gorąco zapraszamy do jej przeglądania i dzielenia się z nami opiniami na jej temat (poprzez formularz w zakładce kontakt).
Drukuj
Reklama
Dolno

Miasto Wroc

Polski zwi

AWF

Ministerstwo Sportu

Na stadiony

Statystyki reklamowe
Pogoda

Facebook
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2010 - 2019 AZS AWF Wrocław. Administrator - Karol Wójcik Moderator - Joanna Trawińska. free counters