25. 4. 2017 | ara | mail | ana sayfa
57. Halowe Mistrzostwa Poski Seniorów  już za nami.Dobre prognozy przed nadchodzącymi HMP 2013Agnieszka Mierzejewska czwarta w Crossie IAAFAgnieszka Mierzejewska, zwyciężyła w sobotnim biegu na 15 km w Arturówku!Dominika Napieraj brązową medalistką MMP w biegach przełajowych!
Przetłumacz stronę

Ostatnie zdjęcia

Dobre prognozy
bloki 3Ostatni sprawdzian przed najważniejszą imprezą halową za nami. Na tydzień przed Mistrzostwami Polski zawodnicy naszego klubu zasygnalizowali dobrą formę i pokazali, że będą się liczyć w walce o medale.
Startów halowych ciąg dalszy
hala4

Kolejne zawody w hali to niedzielne zawody kontrolne w Spale, którymi większość zawodników zaczęła równocześnie lutowe zgrupowanie pod dachem. Wśród startujących byli również zawodnicy naszego klubu. Najlepiej spisała się Weronika Wedler bijąc rekord życiowy na dystansie 60 m ( drugie miejsce w finale ) oraz wygrywając bieg na 200 metrów bardzo dobrym rezultatem 24.12.

Jablonec 23.01.2010
hala5Sezon halowy rozpoczęty!

Z końcem stycznia, jak co roku, lekkoatleci naszego klubu rozpoczynają sezon startowy pod dachem, w czeskim Jabloncu. Sympatyczne zawody, organizowane przez zaprzyjaźniony klub Liaz Jablonec, od lat są stałym punktem w naszym kalendarzu sportowym.

Hala 2010

hala

Wszystkim Lekkoatletom
życzymy udanych startów halowych w 2010 roku
a Sympatykom Królowej Sportu
miłych wrażeń.
XVII Plebiscyt Życia Akademickiego na najlepszego sportowca 2009 roku!
puchar

Redakcja „Życia Akademickiego” przy współpracy z Samorządem Studenckim oraz Działem Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego w dniu 19.01.2010 ogłosiła wyniki XVII Plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera AWF oraz AZS AWF Wrocław w 2009 roku. W gronie nagradzanych pięciu szkoleniowców 3. miejsce zajął trener Bogumił Mańka, trenerowi Williamowi Rostkowi przypadło miejsce 4. a na kolejnym miejscu znalazł się trener Jacek Wosiek. Wśród najlepszych dziesięciu sportowców na VII pozycji uhonorowano Urszulę Domel.

Więcej na stronie www.awf.wroc.pl

Witaj!
New
Jeśli kochasz sport, a w szczególności lekkoatletykę, to trafiłeś pod dobry adres!
Odwiedzasz właśnie stronę internetową klubu sportowego AZS AWF Wrocław, wirtualny przewodnik po świecie Królowej Sportu.
To tutaj znajdziesz informacje o osiągnięciach lekkoatletów klubu AZS AWF Wrocław, poznasz naszych trenerów oraz obejrzysz mnóstwo ciekawostek w postaci zdjęć i filmików.
Być może zachęcimy Cię do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu, która stała się naszą pasją?

W chwili obecnej strona jest w ciągłej rozbudowie, dlatego też gorąco zapraszamy do jej przeglądania i dzielenia się z nami opiniami na jej temat (poprzez formularz w zakładce kontakt).
Dolno

Miasto Wroc

Polski zwi

AWF